Voor optimale bereikbaarheid en service werken wij met goed getrainde Sales & Service Partners. U vindt onze partners over de gehele wereld.

                               Bewo Partners

Europa

Duitsland (alleen voor handmachines)
TM-SYSTEME+MASCHINEN
Thomas Maier Industrievertretungen
Fürstenbergstrasse 42
72768 Reutlingen
Telefoon: 07121 1619 45
Email: t.maier@tm-systeme.de

Finland
PRODMAC OY
Kelatie 8 C4, 01450 Tuusula, Finland
Kontakt: Mika Koivuniemi
Telefoon: + 358 10 666 31 40
Email: mailto:mika.koivuniemi@prodmac.fi
www.prodmac.fi

Italië
FRASCIO RICCARDO S.A.S.
Via G. Prati, 82 – 25086 Rezzato (BS) ITALY
Kontakt: Arrigo Olivieri
Telefoon: + 39 030 2792257
Email: olivieri@riccardofrascio.com
www.riccardofrascio.com

Polen
BEWE-TOOLS POLSKA Sp. z o.o.
Al. Roździńskiego 188 H
40-203 KATOWICE
Kontakt: Stanisław Welerowicz
Telefoon: +48 32 320 00 03
Email: s.welerowicz@bewe-tools.pl
www.bewe-tools.pl

Rusland
Kontakt: Alexander Smirnov
Telefoon: +7 903 185 24 18
Email: smirnov.wemo@gmail.com

Spanje
MANTENIMIENTO INNOVADOR ElGOIBAR XXI S.L.
Poligono Olaso, C/ Olasope Nº3 Nave 5, 20870 Elgoibar (Guipúzcoa) Spain
Kontakt: Eneko Silva Alegria
Phone: +34 688810121
Email: esilva@mantein.com
www.mantein.com

Tsjechië
BEWE-TOOLS CZ s.r.o.
Mirova 1038
735 81 Bohumin
Kontakt: Stanisław Welerowicz
T:+420 608 104 388
Email: s.welerowicz@bewe-tools.cz
www.bewe-tools.cz

Zweden
CYNKRON
Bredgaten 24, 302 45 Halmstad, Sweden
Kontakt: Åke Nilson
Telefoon: +46 70 521 27 86
Email: ake.nilson@cynkron.se
www.cynkron.se

Zwitserland
SW-Wil WERKZEUG- und MASCHINENHANDEL AG
Industriestraße,
9552 Bronschofen, Switzerland
Kontakt: Johann Bisig
Telefoon: +41-719111222
Email: swwil@sw-wil.com
www.sw-wil.com

Verenigd Koninkrijk
JHP ENGINEERING SERVICES
unit 2 Phoenix Industrial Park, Chickenhall Lane,
Easteigh Hants SO50 6PQ
Kontakt: Justin Paddick
Phone: +44 (0)2381 942827
Email: sales@jhpengineeringservices.co.uk
www.jhpengineeringservices.co.uk

Amerika

Brazilië
ARBUSTEC REPRESENTAÇAO DE EQUIPAMENTOS
Sao Paulo
kontakt: José Marcio Vieira
Telefoon: +55 11 9 9973 9831
Email jose.marcio@arbustec.com.br
www.arbustec.com.br

Verenigde Staten & Canada
KENT CORPORATION
Kontakt: Dean Costello
9601 York Alpha Drive, North Royalton, Ohio 44133, US
Telefoon +1 (440) 582-3400, ext. 126
Email: deanc@kenttesgo.com
www.kenttesgo.com

Mexico
MAQUITEC
Protasio Tagle No. 79
Col. San Miguel Chapultepec
11850 Ciudad de México
Kontakt: Michel Motte
Telefoon: +52 1 5529551063 
email: mmotte@maquitec.com.mx
Web: http://www.maquitec.com.mx


Azië - Midden Oosten

China
LANGTECH LIMITED
Room 2401 24/F.
25 Westlands Road
Quarry Bay
Hong Kong
Kontakt: Joe Hung, MD
Telefoon: +852 2512 6606
Email: jhung@langtech.com.hk
http://www.langtech.com.cn

India
SG HOUSE
Kontakt: Rahul Jagtap.
Pune.
Telefoon: +91 98 22 44 0973
Email: rahulsghouse@gmail.com

Japan
ARAYA INDUSTRIAL CO. LTD.
1-59 Takeshima 1
Nishiyodagawa - ku
Osaka 555-0011, Japan
Kontakt: Mr. Youhei Nagai
Telefoon: + 81 6 6472 1465 
Email: nagaiy@araya-kk.co.jp
http://www.araya-kk.co.jp/index.html

Korea
TRAWON Co.
#705 Sungwoo B/D, 49 Mapo-daero, Mapo-gu
04158 Seoul
Korea
Kontakt: Se Heon Han
Telefoon: +82 70 8721 2964
email: mailto:shhan2334@hanafos.com

Turkije
BEMAS MACHINE
Adalet mah.Manas Bulvari no:47/B
Folkart Tower A-Kule K:26/2601
35580 Bayrakli/Izmir
Turkije
Kontakt: Özgür Beyhan
Telefoon: +905352600469
Email: o.beyhan@bemasmachine.com
www.bemasmachine.com

Wanneer er geen agent is in uw regio, neem dan contact op met het Bewo hoofdkantoor via info@bewo.nl of +31 (0)13 4676 915.

                                Contact Bewo